KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13491370
nr 1349 1370
Olof Arén
(1918-2003), Sverige
Oljemålning, Blomsterstilleben, monogramsignerad. Olja på pannå, 44x35 cm
Olof Arén, svensk bildkonstnär född 1918, död 2003 .
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 28 september 2020
kl 19:02:36
26/9 21:43:39